Hizmetlerimiz

Nova Web Tasarım verdiğimiz diğer hizmetler.


Günümüzde teknolojinin gelişim göstermesi ve internet kullanıcıların artması ile birlikte kurum ve kuruluşlar açısından web tasarımı önemi daha fazla artmaya başlamıştır. Kurumsal web tasarımı, kurumun kurumsal yanının ortaya çıkması ve kendi varlığını tüm geniş kesimlere en iyi şekilde lanse edebilmesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Online itibarın en iyi şekilde ve en kısa zaman zarfı içerisinde yaşanabilmesi adına bu tür tasarım faaliyetlerinin de artık çağımızda oldukça fazla önem arz etmeye başlamış olduğunu rahatlıkla belirtmemiz de mümkün olacaktır. Geniş kesimlerin bir bakış da şirketin prezentabl şirkete sahip olduğunu kolay idrak edebilmesi adına bu tür kurumsal web hizmetlerinin son derece büyük bir önem arz ettiğinin altını çizebiliriz.

İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonu diyebiliriz

Digitouch Entegre Search departmanı SEO ve SEM birimleriyle birlikte, Adwords Arama Ağı ve Görüntülü Arama Ağı üzerinden online entegre pazarlama hizmeti sunmaktadır. SEM (Arama Motoru Pazarlaması) ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) online pazarlamanın önemli dallarından biridir. SEM, arama motorlarının sonuç sayfalarında optimizasyon ve reklam yoluyla web sitesi, marka ve ürünlerin görünürlüğünü artırır. SEM, arama motorlarında daha yukarıda çıkmak için web sitesi içeriğini özel olarak düzenleyen SEO’dan destek alır. Deneyimli ve dinamik ekibimizle hizmet veren Entegre Search bünyesinde, SEO ve SEM ile web sitenizin internetteki görünürlüğünü artırın, satışlarınızı yükseltin ve hedeflerinize ulaşın.

Sosyal medyada bulunmanızı gerektiren en başlıca neden hedef kitleye direkt ulaşabileceğiniz, kolay ve düşük maliyetli bir platform olmasıdır. Firmanızın sunduğu hizmet ve/veya ürün sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz de o doğrultuda artar. Firmanız sosyal medyada profesyonel olarak aktif bir şekilde var olduğunda bilinirliğiniz artar ve kullanıcılar sizin hakkınızda sürekli konuşarak, sizi tavsiye ederler. Dolayısıyla sosyal medyadaki bu etkinliğiniz firmanızın marka gücünü arttırarak, itibarınızın daha da güçlenmesini sağlayacaktır.

İş hayatınızda başarılarınızı sıkı ve düzenli çalışmanıza borçlu olmanızın yanı sıra, eminiz ki önünüze çıkan anlık fırsatlarıda iyi değerlendirmiş ve karşılığını görmüşsünüzdür. O anda karşınıza çıkan bir reklam fırsatı, son anda alınan bir fuara katılma kararı, anlık bir kararla tercih ettiğiniz tanıtım veya reklam kampanyası. Bunların hepsi için size destek olmaya hazır grafik ve tasarım ekibimiz, firmanızın konsept ve marka değerine uygun çalışmaları size sunmaktan mutluluk duyacaktır. Görsel tasarım, sponsorluk, medya planlama ve takip, kampanya tasarımı reklam danışmanlığı konularında profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Firmanızın, ürününüzün ve hizmetinizin tanıtımını müşteri hedef kitlenize en uygun şekilde yansıtmanız, size şüphesiz prestij kazandıracaktır. Standınızın tasarımı, üretimi, nakliyesi ve uygulama aşamasındaki işçiliği arka arkaya titizlik gösterilmesi gereken mutlak süreçlerdir. Özellikle standın tasarımı sırasındaki hayal gücü ve kurumsal kimliğinizin örtüşmesi tam anlamıyla kalitenin göstergesidir. Kendi çalışma alanlarında tecrübeli ekip üyelerimiz, profesyonel bir hizmet anlayışı ile standınızın üretiminden nakliyesine, uygulamasından demontesine kadar projenizi yönetmenize yardımcı olacaklardır. Kullanılan malzeme ve uygulama bakımından başlıca stant çeşitlerimiz şunlardır; Modüler Stantlar Maxima Stantlar Ahşap Stantlar ( Özel Tasarım Stant ) Truss Stantlar

Profesyonel bir stüdyo, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında Türkiye’nin önemli moda ve portre fotoğrafçılarından Burak Bulut! Harika bir profesyonel fotoğraf çekimi ‘ne ne dersiniz? Hep özenilir dergilerdeki ışıltılı portre ve moda çekimlerine. Kimi zaman yerine koyar, kendinizi o çekimlerdeki modeller gibi hayal etmez misiniz? Kendinizi özel hissedeceğiniz, eğleneceğiniz ve sonunda da birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacağınız bir kişisel fotoğraf çekimine davet ediyoruz sizi. “Ben nasıl yapacağım, poz veremem, rahat olamam, beceremem” soruları oluşabilir aklınızda. Hepsini aklınızdan silin. En fazla 15 dakikada çekime ısınıyor, rahatlıyor, kendinizi bize ve fotoğrafın keyfine bırakıyorsunuz. Deneyimlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki profesyonel fotoğraf çekimi kişinin kendini ve vücudunu tanıması, kendini dinlemesi için en iyi yollardan biri. Bir nevi kişisel gelişim aracı. Çekim boyunca içinizden çıkan farklı sizlere inanamayacaksınız.

httpss://www.youtube.com/watch?v=9u-S7KHJ4M0